Başkan Kale Mahalle Toplantılarına Başladı

1 Mart itibariyle seçim koordinasyon ofisini açan İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, mahalle gezilerine de başladı. Arpadere, Palamut ve Köprüova mahallelerini ziyaret eden Başkan Kale burada mahalle toplantıları gerçekleştirdi. 5 yıllık sürede bu mahalleler için verilen hizmetleri anlatan Gürşat Kale, yeni dönem için hazırladıkları projeleri halkla paylaştı. Palamut..

Başkan Kale Mahalle Toplantılarına Başladı
Tarih : Okunma : 178 views Yorum Yap

1 Mart itibariyle seçim koordinasyon ofisini açan İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, mahalle gezilerine de başladı. Arpadere, Palamut ve Köprüova mahallelerini ziyaret eden Başkan Kale burada mahalle toplantıları gerçekleştirdi.

5 yıllık sürede bu mahalleler için verilen hizmetleri anlatan Gürşat Kale, yeni dönem için hazırladıkları projeleri halkla paylaştı.

Palamut Mahalle Muhtarı Özcan Özer, görev süresi boyunca mahalleye yapılan hizmetler sebebi ile Başkan Kale’ye plaket taktim etti. Ödül hakkında açıklama yapan Kale “Görev süremiz içerisinde Palamut Mahallemize yaptığımız hizmetlerden dolayı bizlere plaket takdim ederek onurlandıran Mahalle Muhtarımız Özcan Özer ve Azalarına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.