Başkan Kale Kadınları Unutmadı

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebetiyle bayanlara birer çiçek takdim ederek bu özel günlerini kutladı. Kadınların hayatın her alanında söz sahibi olması gerektiğine vurgu yapan Kale, “Kadınlar hayatımızın olmazsa olmazıdır. Kadınların elinin değdiği her yerde bir güzellik, göz nurunun düştüğü ve emeğinin..

Tarih : Okunma : 29 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebetiyle bayanlara birer çiçek takdim ederek bu özel günlerini kutladı.

Kadınların hayatın her alanında söz sahibi olması gerektiğine vurgu yapan Kale, “Kadınlar hayatımızın olmazsa olmazıdır. Kadınların elinin değdiği her yerde bir güzellik, göz nurunun düştüğü ve emeğinin geçtiği her noktada derin bir mana bulunmaktadır. Kadınlar, toplumsal yapımızın şekillenmesinde büyük bir görev üstlenmektedir. Kadınlar hayatın ve toplumumuzun temel direğidir.

Hayatımıza renk katan, bizi biz eden, varlıklarıyla gücümüze güç katan, şefkat ve fedakarlığın sembolü tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” dedi.