Başkan Kale Gençlerle Buluştu

Ak Parti Gençlik Kolları ve İncirliova Ülkü Ocakları’nın destekleriyle, İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale ve gençlerin buluşması gerçekleştirildi. Cumhur İttifakı’nın Seçim Koordinasyon Merkezi’nde yapılan buluşmaya yoğun ilgi gösteren gençler, hem soru sordu, hem Başkan Kale’den yapılması istenenler konusunda söz istediler. Gençlerin düşüncelerini dinleyen ve ilçenin gelişimi konusunda ortak noktaları..

Başkan Kale Gençlerle Buluştu
Tarih : Okunma : 188 views Yorum Yap

Ak Parti Gençlik Kolları ve İncirliova Ülkü Ocakları’nın destekleriyle, İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale ve gençlerin buluşması gerçekleştirildi. Cumhur İttifakı’nın Seçim Koordinasyon Merkezi’nde yapılan buluşmaya yoğun ilgi gösteren gençler, hem soru sordu, hem Başkan Kale’den yapılması istenenler konusunda söz istediler.

Gençlerin düşüncelerini dinleyen ve ilçenin gelişimi konusunda ortak noktaları tartışan Başkan Kale ve gençler gün sonunda yapılacak projeler konusunda sözleşti.

Başkan Kale yaptığı açıklamada ” İncirliova’mızın gençleriyle buluştuk. Beklentilerini, yapılması gereken hizmetleri dile getiren gençlerimize söz verdik. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Birlikte başaracağız. İncirliovamiza en iyi hizmetleri kazandiracagiz. ” dedi.