Başkan Kale, Erbeyli’de Coşkuyla Karşılandı

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, mahalle gezilerinin 4.gününde Erbeyli’yi ziyaret etti. Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları, MHP ve Ak Parti İlçe Başkanlarının da katıldığı toplantılarda mahalle sakinlerinin sorunları dinlendi. Başkan Kale, Erbeyli’deki vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşırken, büyük bir coşkuyla karşı karşıya kaldı. Gençlerin yoğun katılım gösterdiği..

Başkan Kale, Erbeyli’de Coşkuyla Karşılandı
Tarih : Okunma : 186 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, mahalle gezilerinin 4.gününde Erbeyli’yi ziyaret etti. Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları, MHP ve Ak Parti İlçe Başkanlarının da katıldığı toplantılarda mahalle sakinlerinin sorunları dinlendi. Başkan Kale, Erbeyli’deki vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşırken, büyük bir coşkuyla karşı karşıya kaldı.

Gençlerin yoğun katılım gösterdiği Erbeyli turunda, gördüğü ilgiye çok mutlu olduğu gözlenen Kale, ” Bugün akşam Erbeyli Mahallemizdeydik. Vatandaşlarımızın coşkusu gösterdi ki 31 Mart’ta Zafer Cumhur İttifakı’nın olacaktır. Mahalle sakinlerimizden, Cumhur İttifakı’na, MHP ve AK Partiye gönül vermiş hemşehrilerimizden Allah razı olsun. ” dedi.