Başkan Kale, Dereağzı Mahallesi’ndeydi

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve Yönetimi ile Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve yönetiminin eşliğinde Dereağzı Mahallesi’ni ziyaret ettiler. Yoğun ilgi ve kalabalık içerisinde gerçekleşen kahve toplantısında, Başkan Kale adına yapılan tezahüratlarla konuşmalar kesildi. 5 yıllık görev süresinde..

Başkan Kale, Dereağzı Mahallesi’ndeydi
Tarih : Okunma : 85 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve Yönetimi ile Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve yönetiminin eşliğinde Dereağzı Mahallesi’ni ziyaret ettiler.

Yoğun ilgi ve kalabalık içerisinde gerçekleşen kahve toplantısında, Başkan Kale adına yapılan tezahüratlarla konuşmalar kesildi. 5 yıllık görev süresinde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen ellerinden gelen herşeyi yaptıklarını ifade eden Kale, Büyükşehir ve İncirliova Belediyelerini kazanmalarıyla, bu çalışmaların çok daha fazlasının olacağını belirtti.