Başkan Kale, Atatürk’teydi

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek seçim çalışmaları için Atatürk Mahallesi’ndeydi. Büyük bir kalabalığın karşılağı Kale, tüm vatandaşlara katılım için teşekkür etti. Başkan Kale konuşmasında ” Değerli İncirliova’lı hemşerilerim, hepiniz bu büyük..

Başkan Kale, Atatürk’teydi
Tarih : Okunma : 101 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek seçim çalışmaları için Atatürk Mahallesi’ndeydi. Büyük bir kalabalığın karşılağı Kale, tüm vatandaşlara katılım için teşekkür etti.

Başkan Kale konuşmasında ” Değerli İncirliova’lı hemşerilerim, hepiniz bu büyük coşku için sağolun, Allah razı olsun. Öncelikle 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutlarken, Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun.

İncirliova’da Cumhur İttifakı olarak yürüdüğümüz bu önemli yolda sizlerinde bizlere bir 5 yıllık daha kredi vermesi için desteğinize talip olduk.” dedi. Ardından 5 yıllık görev süresinde yaptıklarını ve yeni görev döneminde yapmayı planladığı çalışmaları anlatan Başkan Kale, tüm vatandaşlara ilgi ve alakaları için teşekkür etti.