Başkan Kale Acarlar Hal Esnafıyla Buluştu

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale seçim çalışmaları için Acarlar Hal esnafını ziyaret etti. Pazarcılarla görüşen ve mahalle sorunlarını dinleyen Kale’ye, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, MHP İncirliova Belediye Başkanı Hüseyin Sağlam ve partililer eşlik etti. Hal esnafıyla birlikle kahvaltı yapan Başkan Kale, ardından pazar gezisi yaptı. Acarlar Mahallesi’nin..

Başkan Kale Acarlar Hal Esnafıyla Buluştu
Tarih : Okunma : 143 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale seçim çalışmaları için Acarlar Hal esnafını ziyaret etti. Pazarcılarla görüşen ve mahalle sorunlarını dinleyen Kale’ye, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, MHP İncirliova Belediye Başkanı Hüseyin Sağlam ve partililer eşlik etti.

Hal esnafıyla birlikle kahvaltı yapan Başkan Kale, ardından pazar gezisi yaptı. Acarlar Mahallesi’nin en büyük sorunlarından olan yol probleminin sürekli gündeme geldiği gezide, Başkan Kale bu problemin çözülebilen noktalarını anlatırken, Büyükşehir’le alakalı kısımlarını mahalle sakinlerine anlattı.

Hal sorunlarını dinleyen Başkan Kale, hal problemlerinin kısa sürede çözüleceğini söyledi.