Bağımsız Aday Temel, Pankartlarını Astı

31 Mart 2019 Yerel seçimleri için hazırlıklar son hız devam ederken, ısınan atmosferde adaylar çalışmalarına başladılar. Zafer Mahallesi’ne asılan pankartlarla Bağımsız Aday Şerif Temel, reklam çalışmalarına başlarken, sosyal medya hesaplarını da sıkça kullanmaya devam ediyor. 1999 seçimlerinden zaferle ayrılan Eski Başkan Şerif Temel, yeniden başkanlık için var gücüyle çalışmalarına devam ediyor. Son olarak gün içerisinde..

Bağımsız Aday Temel, Pankartlarını Astı
Tarih : Okunma : 487 views Yorum Yap

31 Mart 2019 Yerel seçimleri için hazırlıklar son hız devam ederken, ısınan atmosferde adaylar çalışmalarına başladılar. Zafer Mahallesi’ne asılan pankartlarla Bağımsız Aday Şerif Temel, reklam çalışmalarına başlarken, sosyal medya hesaplarını da sıkça kullanmaya devam ediyor.

1999 seçimlerinden zaferle ayrılan Eski Başkan Şerif Temel, yeniden başkanlık için var gücüyle çalışmalarına devam ediyor. Son olarak gün içerisinde Zafer Mahallesi’nde pankartlarını asan Temel, yaptığı açıklamalarla da gündem oluşturmaya devam ediyor.

Sosyal medya hesaplarından yağtığı açıklamada geçmiş görev süresinden örnekler veren ve son dönemde siyaset meydanına çıkmış yeni isimler hakkında görüşünü bildiren Temel, pankartlarında ise “Bıraktığımız yerden devam edeceğiz.” “Satmaya değil, yapmaya geliyoruz.” gibi dikkat çekici sloganlar kullanıyor.