Bağımsız Aday Şerif Temel Açıklama Yaptı

Yüksek Seçim Kurulu’na Bağımsız Belediye Başkan Adaylığı için başvuru yapan Şerif Temel, hakkında çıkan bazı dedikodular için sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Söz konusu dedikoduların gerçekliğinin olmadığını dile getiren Temel, belediye başkan adaylığından vazgeçmediğini belirtti. Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şerif Temel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ” Sayın İncirliova’lı Acarlar’lı ve köylü kardeşlerime duyuruyorum. Bağımsız..

Bağımsız Aday Şerif Temel Açıklama Yaptı
Tarih : Okunma : 664 views Yorum Yap

Yüksek Seçim Kurulu’na Bağımsız Belediye Başkan Adaylığı için başvuru yapan Şerif Temel, hakkında çıkan bazı dedikodular için sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Söz konusu dedikoduların gerçekliğinin olmadığını dile getiren Temel, belediye başkan adaylığından vazgeçmediğini belirtti.

Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şerif Temel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ” Sayın İncirliova’lı Acarlar’lı ve köylü kardeşlerime duyuruyorum. Bağımsız aday olarak 2 ay önceden İl Seçim Kurulu’na müracaat etmiştim. Bu konuda 1 haftadır aksi dedikodular üretilmeye başlandı. Şerif Temel’in aday olmayacağı konusu sadece dedikodudur ve aslı yoktur. 4 partiye karşı mücadele edeceğimi bilerek bu başvuruyu yapmıştım. Allah’ın taktiridir ki AKP ve CHP seçim ittifakından dolayı Parti merkezlerinin kararı ile seçimden çekilmiş durumdalar. Bu oluşan olumlu durumda bize Allah’ın taktiridir. Hiç kimsenin tereddüt etmesine gerek yoktur.

Bizim adaylık başvuru dilekçemiz İl Seçim Kurulu’ndadır. Şu ana kadar bizim dışımızda bir parti ya da kişi adaylık başvurusu yapmamıştır.” dedi.