Ayrancılar Sokağı, Tekrar Trafiğe Açıldı!

İncirliova’nın trafik sorunu günden güne artan nüfus sebebiyle büyük sorun teşkil ederken, yıllardır trafiğe kapalı olan Cumhuriyet Mahallesi’ndeki 427. Sokak (Ayrancılar Sokağı) tekrar trafiğe açıldı. Cumhuriyet Mahallesi’nin ana cadde üzerinden ara sokaklara giriş ve çıkışlarda sürekli sorun yaşanırken, belediyenin attığı bu adım sayesinde bir nebze olsun çare olunacağı düşünülüyor. Yol yapım çalışmalarına devam eden İncirliova..

Ayrancılar Sokağı, Tekrar Trafiğe Açıldı!
Tarih : Okunma : 453 views Yorum Yap

İncirliova’nın trafik sorunu günden güne artan nüfus sebebiyle büyük sorun teşkil ederken, yıllardır trafiğe kapalı olan Cumhuriyet Mahallesi’ndeki 427. Sokak (Ayrancılar Sokağı) tekrar trafiğe açıldı. Cumhuriyet Mahallesi’nin ana cadde üzerinden ara sokaklara giriş ve çıkışlarda sürekli sorun yaşanırken, belediyenin attığı bu adım sayesinde bir nebze olsun çare olunacağı düşünülüyor.

Yol yapım çalışmalarına devam eden İncirliova Belediyesi’nin, almış olduğu bu karar ise Cumhuriyet Mahallesi sakinleri başta olmak üzere, vatandaşlar tarafından beğeni aldı. Yıllar önce trafiğe açık olduğu dönemlerde en işlek caddelerden biri olan Ayrancılar Sokağı’nın, trafiğin rahatlaması için iyi bir yöntem olduğu düşünülüyor.