Ayhan Yener Hacıaliobası’nı Ziyaret Etti

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener ve ekibi kahve toplantılarının 4. gününde Hacıaliobası Mahallesi’ni ziyaret etti. DSP İncirliova Belediye Meclis Üyesi Adaylarınında katıldığı toplantıya Acarlar Mahallesi’nden de yoğun katılım vardı. Hacıaliobası Meydan Kahvesinde gerçekleşen toplantıya katılan vatandaşlara hitap eden DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener projelerini anlattı. Yener burada yaptığı açıklamada “İncirliova’nın en..

Ayhan Yener Hacıaliobası’nı Ziyaret Etti
Tarih : Okunma : 175 views Yorum Yap

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener ve ekibi kahve toplantılarının 4. gününde Hacıaliobası Mahallesi’ni ziyaret etti. DSP İncirliova Belediye Meclis Üyesi Adaylarınında katıldığı toplantıya Acarlar Mahallesi’nden de yoğun katılım vardı.

Hacıaliobası Meydan Kahvesinde gerçekleşen toplantıya katılan vatandaşlara hitap eden DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener projelerini anlattı. Yener burada yaptığı açıklamada “İncirliova’nın en uygun ve güzel yerine en son teknolojik hastaneyi yaptıracağız. Ayrıca kaybettiğimiz Üniversitemizi ilçemize geri kazandıracağız.

Şu anki mevcut başkandan vatandaş randevu alamamaktan bahsediyor, biz geldiğimizde o kapıları yıkacağız. Randevu almadan vatandaşımız bize ulaşacak.” dedi.