Ayhan Yener Aday Tanıtım Toplantısı İçin Ankara’da

Demokratik Sol Parti Ankara’da Seçim Bildirisi ve Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştiriyor. DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener’in de katıldığı toplantıda renkli isimler yer aldı. Türkiye Barolar Birliği Toplantısında gerçekleştirilen toplantıda DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve tüm Genel Merkez Ekibi, Hande Toprak, Mustafa Sarıgül gibi isimler katıldı. DSP Genel Merkezi’nin açıklayacağı seçim bildirgesinin ardından,..

Ayhan Yener Aday Tanıtım Toplantısı İçin Ankara’da
Tarih : Okunma : 312 views 1 Yorum

Demokratik Sol Parti Ankara’da Seçim Bildirisi ve Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştiriyor. DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener’in de katıldığı toplantıda renkli isimler yer aldı. Türkiye Barolar Birliği Toplantısında gerçekleştirilen toplantıda DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve tüm Genel Merkez Ekibi, Hande Toprak, Mustafa Sarıgül gibi isimler katıldı.

DSP Genel Merkezi’nin açıklayacağı seçim bildirgesinin ardından, aday tanıtımına geçilecek toplantı gün boyunca devam edecek.

Yorumlar 1

  1. Hakan m.Eğilmez diyorki:

    Beklenenin üzerinde bir katılım oldu sanırım,çünkü Türkiye barolar birliğinin dev salonuna sığamadık yola kadar,insan seli vardı ama çok keyifliydi,Teşekkürler Ayhan yener ..