Aydın’da FETÖ operasyonu!

Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesinin öncülüğünde Denizli, Aydın, Van, İstanbul, Ankara, Bayburt, Uşak ve Bursa’da eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. Operasyonda 14’ü kadın toplam 20 kişi gözaltına alınırken, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye götürüldü. 7 zanlının tutuklanmaları için nöbetçi mahkemeye gönderildiği, diğerlerinin ise Savcılık sorgularının devam ettiği öğrenildi. Haberleşme programı olan ve gizli..

Aydın’da FETÖ operasyonu!
Tarih : Okunma : 466 views Yorum Yap

Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesinin öncülüğünde Denizli, Aydın, Van, İstanbul, Ankara, Bayburt, Uşak ve Bursa’da eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. Operasyonda 14’ü kadın toplam 20 kişi gözaltına alınırken, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye götürüldü.

7 zanlının tutuklanmaları için nöbetçi mahkemeye gönderildiği, diğerlerinin ise Savcılık sorgularının devam ettiği öğrenildi. Haberleşme programı olan ve gizli bir sisteme sahip olan ByLock’u kullandıkları tespit edilen 20 kişi işçi, ev kadını, öğrenci ve bankacı oldukları tespit edildi.