Aydın Beşiktaşlılar Derneği İncirliova’da Toplandı

Aydın Beşiktaşlılar Derneği Genel Kurulu toplantısını İncirliova’da gerçekleştirdi. İncirliova Belediyesi ve Beşiktaş’ın katkıları ile yapılan Gerenkova Şerif Bey Spor Tesislerinde toplanan dernek üyeleri yeni yönetimini seçti. İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin de katıldığı toplantıda Taşkın Cerit, yeni başkan oldu. İki adayın yarışında mevcut başkan İbrahim Pehlivan 109 oy alırken, Taşkın Cerit 164 oy alarak dernek..

Aydın Beşiktaşlılar Derneği İncirliova’da Toplandı
Tarih : Okunma : 134 views Yorum Yap

Aydın Beşiktaşlılar Derneği Genel Kurulu toplantısını İncirliova’da gerçekleştirdi. İncirliova Belediyesi ve Beşiktaş’ın katkıları ile yapılan Gerenkova Şerif Bey Spor Tesislerinde toplanan dernek üyeleri yeni yönetimini seçti.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin de katıldığı toplantıda Taşkın Cerit, yeni başkan oldu. İki adayın yarışında mevcut başkan İbrahim Pehlivan 109 oy alırken, Taşkın Cerit 164 oy alarak dernek başkanı oldu.

Belediye Başkanı Gürşat Kale ile birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay, CHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül katılım gösterdi.