AK Parti Milletvekili Metin Yavuz, İncirliova’da

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, İncirliova Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Gürşat Kale’ye, adaylık süreci için başarılar dileyen Yavuz, ardından ilçede gezdi. AK Parti Milletvekili, ilçedeki sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. AK Parti Milletvekili Metin Yavuz, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatlarının yetkilileri, İncirliova Ziraat Odası, İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar..

AK Parti Milletvekili Metin Yavuz, İncirliova’da
Tarih : Okunma : 154 views Yorum Yap

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, İncirliova Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Gürşat Kale’ye, adaylık süreci için başarılar dileyen Yavuz, ardından ilçede gezdi. AK Parti Milletvekili, ilçedeki sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili Metin Yavuz, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatlarının yetkilileri, İncirliova Ziraat Odası, İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, İncirliova Şoförler ve Otomobilciler Odası ile İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ” İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ali Kaykı’ya, İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cavit Küçük’e, İncirliova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Eyüp Salık’a, İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Sütsever’e göstermiş oldukları ilgi ve samimiyetten dolayı teşekkür ediyorum. ” açıklamasında bulundu.