Acarlar’da Tüm Yetki Karabulut’ta

2014 yılında Büyükşehir olan Aydın’da en büyük zararı gören beldelerin başında gelen Acarlar’da yeni mahalle muhtarı Kemal Karabulut, Belediye Başkanı yetkilerine sahip oldu. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın talimatı sonrasında Acarlar’daki tüm sorumluluğun Acarlar Mahalle Muhtarı Kemal Karabulut’a erildiği öğrenildi. Seçim sonrasında sürekli Acarlar’ı ziyaret eden Başkan Kaya’nın Acarlar’a çok önem verdiği için tüm yetkileri..

Acarlar’da Tüm Yetki Karabulut’ta
Tarih : Okunma : 997 views Yorum Yap

2014 yılında Büyükşehir olan Aydın’da en büyük zararı gören beldelerin başında gelen Acarlar’da yeni mahalle muhtarı Kemal Karabulut, Belediye Başkanı yetkilerine sahip oldu. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın talimatı sonrasında Acarlar’daki tüm sorumluluğun Acarlar Mahalle Muhtarı Kemal Karabulut’a erildiği öğrenildi. Seçim sonrasında sürekli Acarlar’ı ziyaret eden Başkan Kaya’nın Acarlar’a çok önem verdiği için tüm yetkileri Karabulut’a verdiği öğrenildi.
Bu kararın ardından Acalar’da belediye başkanı gibi çalışmaya imkanı bulacak olan Kemal Karabulut’un, belediyeye ait tüm hizmet alanlarına müdahale edebileceği öğrenildi. Kaya’nın yaptığı açıklamada “Acarlar bizim için çok önemli. Bu yüzden tüm yetkileri kendisine verdik. Muhtarımızın tüm istekleri anında belediye personeli tarafından yapılacaktır.” dedi.