Acarlar’da İntihar

Acarlar Mahallesi’nde yaşayan çiftçi Uğur Cihan evinde pompalı tüfekle intihar etti. Saat: 00:30 sularında Acarlar Mahallesi’nde yaşanan intihar olayında Uğur Cihan 30 yaşında hayatına son verdi. Maddi sıkıntılar yaşadığı ve bu durumdan bunaldığı için böyle bir şey yaptığı düşünülen Cihan’ın evli ve 2 çocuğu olduğu öğrenildi. Gece saatlerinde eşinin uyumasını bekleyen Cihan, ardından evinde bulunan..

Acarlar’da İntihar
Tarih : Okunma : 574 views Yorum Yap

Acarlar Mahallesi’nde yaşayan çiftçi Uğur Cihan evinde pompalı tüfekle intihar etti. Saat: 00:30 sularında Acarlar Mahallesi’nde yaşanan intihar olayında Uğur Cihan 30 yaşında hayatına son verdi. Maddi sıkıntılar yaşadığı ve bu durumdan bunaldığı için böyle bir şey yaptığı düşünülen Cihan’ın evli ve 2 çocuğu olduğu öğrenildi.

Gece saatlerinde eşinin uyumasını bekleyen Cihan, ardından evinde bulunan pompalı tüfeği çenesine dayayarak intihar etti. Eşi ve komşularını hemen 112 Acil Sağlık ekibini arasada Uğur Cihan’ın olay yerinde öldüğü anlaşıldı. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.