23 Nisan İçin Başkan Değişti

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını TED Koleji 5. Sınıf öğrencisi Elif Katırcıoğlu’na devretti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen devir teslimde, Elif Katırcıoğlu başkan koltuğuna oturmanın heyecanını yaşadı. Minik başkan Katırcıoğlu ilk açıklamasında, olimpik yüzme havuzu ve jimnastik salonları açarak çocukların bu alanlara..

23 Nisan İçin Başkan Değişti
Tarih : Okunma : 202 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını TED Koleji 5. Sınıf öğrencisi Elif Katırcıoğlu’na devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen devir teslimde, Elif Katırcıoğlu başkan koltuğuna oturmanın heyecanını yaşadı. Minik başkan Katırcıoğlu ilk açıklamasında, olimpik yüzme havuzu ve jimnastik salonları açarak çocukların bu alanlara yönelmesi için çalışacağını söyledi. Aydın’ın en büyük lunaparkını faaliyete  geçirip çocuklara ücretsiz dondurma ve pamuk şekeri dağıtacağını belirtti. Seçim sürecinde yapılan mahalle ziyaretlerini ve toplantıları çok sevdiklerini söyleyen yeni başkan, ayda bir kere bu yürüyüş ve toplantıları yeniden tekrarlamak istediğini söyledi. Halkla ve çocuklarla iç içe olarak Aytekin başkanımızla çalışacağız. Aytekin başkanı çok seviyoruz, koltuğunu bugün bana devrettiği için teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı minik öğrencilere teşekkürlerini ileten Aytekin Kaya,  gülümseyerek yeni başkanın vaatlerini misafir koltuğundan dinledi. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için gece gündüz demeden çalışacaklarını söyleyen Kaya, Elif Başkan’ın ilerde çok güzel yerlerde olacağını kendisinin daha bu yaşta siyaseti çok sevdiğini ve seçim sürecinde masum sevgisi ve çalışmalarıyla çok destek olduğunu ifade etti. “Geleceğin ‘Topuklu Efe’si İncirliovamızda yetişiyor” dedi.