Kule, Başkan Kaya’yı Ziyaret Etti

İncirliova İyi Parti’nin 31 Mart seçimleri için ilk olarak aday belirlediği ve sonrasında istifa eden İsmail Kule, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret etti. İyi Parti’den 31 Mart öncesinde Belediye..

Kule, Başkan Kaya’yı Ziyaret Etti
Yayınlanma: Güncelleme: 320 views

İncirliova İyi Parti’nin 31 Mart seçimleri için ilk olarak aday belirlediği ve sonrasında istifa eden İsmail Kule, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret etti. İyi Parti’den 31 Mart öncesinde Belediye Başkan Adayı olan ancak meclis üyesi adaylıkları ve bazı iç problemlerden ötürü istifa eden İsmail Kule, İyi Parti’den İncirliova Belediye Başkanı seçilen Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarılar diledi.

31 Mart Yerel seçimleri döneminde şehir dışından İncirliova’ya getirilerek aday gösterilen İsmail Kule, parti içinde kabul görememesi ve oluşturması gereken meclis üyesi adaylıkları konusunda yaşadığı sorunlar sebebiyle istifa etmek zorunda kalmıştı. İyi Parti’nin büyük uğraşları sonrasında İncirliova adayı olan Aytekin Kaya’nın seçimleri kazanmasının ardından ise eski aday İsmail Kule, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’ya hayırlı olsun demek için nezaket ziyaretinde bulundu.

ResimLink - Resim Yükle

YORUMLAR (1)

  1. Ahmet AKGÜL 21 Mayıs 2019, 22:29

    İsmail Kule iyi ki adaylıktan çekilmiş ve böyle bir süremecin önünün açılmasına vesile olmuş.İsmail Kule adaylığı devam etseydi bu oyun yarısını dahi alamazdı çünkü halkın içinden bir kişi değildi.Halkla hep mesafeli halka biraz daha tepeden bakan bir kişinin incirliova’da kazanma ihtimali söz konusu bile değil.İncirliova halkı kendisine yakın hissettiği ve birebir diyalog kurup halini en içten hislerle anlatabileceği ve dinleyip sorunlara vakıf olan kişilerle yani kendisi gibi hayatın içinde kâr değil yaşam mücadelesini birebir hissederek ve hissettirerek göz önünde olan her an sosyal hayatın içinde amaçsız araçsız kendine dokunan kişileri seçmiştir ve yine öyle oldu.Bu görüşünden bir kez saptı o kişi de Gürşat Kale’ydi ve ona da halkın temsilciliğini layıkıyla yapmamanın hatta makamın getirileriyle halka tepeden bakmanın cezasını sandıkta vermiştir.Yaşar Kocabıyık,Cemal Toprak, Şerif Temel,Yahya Ümit ORBAY,Fadime Orbay ve şimdi Aytekin Kaya hep halkın içinde ve birebir halkın gönlüne dokunmuş kişilerdir ve bu gelenek hiç değişmeyecek.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.