İncirliova’da Devir Teslim Gerçekleşti

İncirliova Belediyesi’nde devir teslim töreni gerçekleşti. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ni kazanan Aytekin Kaya görevine başladı. Yeni Başkan Aytekin Kaya, belediyeye deve ile geldi. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ni mevcut..

İncirliova’da Devir Teslim Gerçekleşti
Yayınlanma: Güncelleme: 998 views

İncirliova Belediyesi’nde devir teslim töreni gerçekleşti. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ni kazanan Aytekin Kaya görevine başladı. Yeni Başkan Aytekin Kaya, belediyeye deve ile geldi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ni mevcut Başkan Gürşat Kale’den daha fazla oy alarak kazanan İyi Parti Adayı Aytekin Kaya belediye başkanı seçildi. 2 gün önce mazbatasını alan yeni Başkan Aytekin Kaya, bugün ise MHP’li Başkan Gürşat Kale’den belediyenin anahtarını ve başkanlık mührünü alarak resmen göreve başladı.

Yeni Başkan Aytekin Kaya, yapılacak olan devir teslim törenine “Karabulut” isimli devesiyle geldi. Devir teslim törenine İncirliova’nın siyasi partileri ve vatandaşların yanısıra, Aydın İyi Parti İl Başkanı ve Aydın CHP İl Başkanı Ali Çankır’da katıldı.

Görevi devreden MHP’li Başkan Gürşat Kale, “Muhterem İncirliova’lılar, siyasi partilerimizin il ve ilçe başkanları hepiniz hoşgeldiniz. En ufak bir sorun ve rahatsızlık yaşamadan 31 Mart seçimlerini tamamlamış olduk. Böyle bir güneşli güne ulaşmanın ortamını bize sağlayan Allah’a şükürler olsun. Kamu görevlerinin kimseye ömür boyu kalmadığını, bir nöbet şuuru içerisinde bugünlere getirdik. Genç bir kardeşim olarak, mahallelim olarak, arkadaşım olarak Aytekim Kaya’ya mührümüzü teslim etmekten büyük şeref duyuyorum. Bu işin insanlar arasında kavga dövüş olmadan, gönül rızasıyla ve tebessüm ederek yapılabileceğini sizlerin huzurunda göstermemiz gerektiğini düşünüyorum.

Halkın denetçisi ve memleketin insanı olarak her türlü katkıya hazırız.

Seçimler demokrasinin en önemli etkinliği. Sizlerin oylarıyla neticelenip, buralara ulaşıyoruz. Halkın denetçisi olarakta, bu memleketin insanı olarakta yapılacak her türlü katkıya her zaman hazırız. Meclis üyesi arkadaşlarımda bu hassasiyeti gösterecekler. Hayırlı olsun, beş yıllık sağlıklı bir görevin gerçekleşmesini Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

MHP’li Başkan Gürşat Kale’nin konuşmasının ardından yeni Başkan Aytekin Kaya, çiçek ve plaket takdim etti.

Yeni Başkan Aytekin Kaya ise, ” Parti rozetimizi çıkartıp, Türk bayrağını yakamıza taktık. 51 bin 500 İncirliovalı’nın hepsine kapımız açık. Hepsi abimiz, kardeşimizdir. İlçeyi hep birlikte yöneteceğiz. Hiç sıkıntı yok. Hizmet için varız.” açıklamasında bulundu.

Daha sonra dualar eşliğinde kurban kesilerek devir teslim töreni tamamlandı.

ResimLink - Resim Yükle

YORUMLAR (1)

  1. bırakın şovları artık hizmet edin hizmet. 1 ay boyunca milletin hayırlı olsunu sayesinde o koltuktan kalmazsın bize hizmet lazım hizmettt

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.